Opony używane Kraków. Jakie opony używane wybrać?

paź 3, 2018 przez

Opony używane Kraków. Jakie opony używane wybrać?

Za każdym razem, gdy w naszym samochodzie konieczna jest wymiana opon, pojawia się standardowe pytanie: “Kupić nowe czy używane opony Kraków?” Choć wydawać by się mogło, że odpowiedź jest jedna i nie warto inwestować w opony używane Kraków, uzbrojeni w odpowiednią wiedzę możemy w zalewie ofert, znaleźć uczciwie opisane egzemplarze, które posłużą nam przez jakiś czas.

Opony używane Kraków używane opony Kraków. Na co zwracać uwagę podczas zakupu?

Bezwzględnie trzeba dokładnie obejrzeć opony używane Kraków, które zamierzamy kupić. Zwróćmy szczególną uwagę na wszelkie nierówności, nacięcia i pęcherze na ich powierzchni, które mogły się pojawić podczas wcześniejszej eksploatacji. Przyjrzyjmy się też, czy nie ma żadnych mikropęknięć i oznak parcenia gumy, które mogą zmniejszać bezpieczeństwo użytkowania w przyszłości. Istotna jest również głębokość bieżnika. W przypadku opon zimowych minimalna głębokość bieżnika nie może być mniejsza niż 4 mm, a przy oponach letnich – 3 mm.

Kupując opony używane zachowajmy szczególną ostrożność i koniecznie sprawdźmy: stan bieżnika, wiek opony oraz czas wcześniejszego użytkowania.