Blacharz samochodowy w Krakowie – twój samochód zyska lepszy wygląd karoserii po naprawie powypadkowej

wrz 30, 2017 przez

Blacharz samochodowy w Krakowie – twój samochód zyska lepszy wygląd karoserii po naprawie powypadkowej

Miałeś wypadek pod Krakowem i karoseria twojego samochodu została wgnieciona z jednej strony? Jeśli nie byłeś sprawcą możesz liczyć na sfinansowanie naprawy z OC sprawcy wypadku. Jeśli jednak to ty spowodowałeś wypadek przed kosztami może Cię uchronić ubezpieczenie AC. Naprawa powypadkowa samochodów to kompleksowa usługa nie tylko przywrócenia karoserii do stanu z przed wypadku, ale również kompleksowa diagnostyka i sprawdzenie, czy awarii nie uległy układy w samochodzie.

 

Blacharz samochodowy w mieście Kraków zapewnia fachowe usługi z zakresu usuwania wgnieceń, spawania plastików, czy też renowacji reflektorów i felg.
Warto skorzystać z usług profesjonalistów, którzy znają się na swoim fachu i współpracują z wszystkimi producentami samochodowymi, uczestnicząc w kursach i szkoleniach dotyczących najnowszych technologii w blacharstwie samochodowym. Dzięki profesjonalnie wykonanej usłudze samochód będzie wyglądał jak nowy, a ubytki nie będą widoczne “gołym okiem”. Naprawa powypadkowa samochodów poza odtworzeniem stanu karoserii obejmuje także jej renowację, czyli także lakierowanie przy pomocy profesjonalnych narzędzi.