Jeśli samochód z silnikiem diesla traci moc, potrzebna będzie regeneracja turbin. Diesel serwis Poznań

paź 30, 2017 przez

Jeśli samochód z silnikiem diesla traci moc, potrzebna będzie regeneracja turbin. Diesel serwis Poznań

Wymiana turbosprężarki w samochodzie na nową jest nieopłacalna. Lepsza jest regeneracja turbin. W samochodach z silnikiem diesla często ulegają awarii układy przyspieszenia. Regeneracja turbosprężarek pozwala odzyskać moc silnika i napęd na tylną oś. Po wymontowaniu turbosprężarki, mechanik ocenia jej stan techniczny.
Szuka także uszkodzeń widocznych gołym okiem. Następnie turbosprężarka rozbierana jest na części, co pozwala dostrzec nawet bardzo niewielkie uszkodzenia. Regeneracja obejmuje wymianę wszystkich uszczelnień turbosprężarki. Następnie dokonywane jest wyważenie wirnika turbosprężarki i doważenie układu wirującego.

 

Diesel serwis wykonuje kompleksowe regeneracje turbin, z użyciem jedynie sprawdzonych części polecanych przez producentów poszczególnych marek. Samo wyważenie także dokonywane jest w oparciu o zalecenia dla konkretnego modelu samochodu. Najlepsi specjaliści dzięki użyciu najnowocześniejszego sprzętu i swojemu doświadczeniu wykonują w sposób fachowy regenerację turbosprężarek. W mieście Poznań znajdziemy wielu fachowców zajmujących się regeneracją turbin w autach z silnikiem diesla. Warto korzystać z serwisów mających największe doświadczenie.