Co warto wiedzieć o niektórych grach liczbowych Totalizatora Sportowego?

kwi 4, 2017 przez

Co warto wiedzieć o niektórych grach liczbowych Totalizatora Sportowego?

Gry liczbowe Totalizatora Sportowego to jedna z bardziej ciekawych form rozrywki. Oprócz zabawy w przewidywanie liczb umożliwia ona bowiem wygranie dużej sumy pieniędzy. Nic dziwnego, że wiele osób wybiera właśnie taką formę zabawy. Co warto wiedzieć o niektórych grach Totalizatora Sportowego?

 

Przede wszystkim warto ustalić, jaka gra jest najbardziej interesująca pod względem wygranej, ceny kuponu oraz opcji gry. Wiele osób wybiera obecnie Multi Multi, ponieważ to tam nie tylko można trafić atrakcyjną wygraną, ale praktycznie samodzielnie zdecydować o strategii skreślania liczb. Można wybrać grę na dziesięć skreśleń, aby grać o 250 000 złotych. Możliwa jest również gra ze stawką, która pozwala wygodnie powiększyć tę wygraną. W przypadku Multi Multi możliwa jest również gra z Plusem. Wystarczy jedynie, że w wybranych liczbach znajdzie się ta, która zostanie wylosowana na samym końcu.
W przypadku gry multilotek wyniki można sprawdzić na stronie internetowej lub w kolekturze. Można również oglądać sam przebieg losowania i poznać wynik od razu. Warto pamiętać, że wygrana zależy nie tylko od ilości trafionych liczb, ale także od liczby skreśleń.

Podobne

Tagi